KONGRENİN BAŞLAMASINA
GÜN SAAT KALDI

Davet

Sayın meslektaşlarımız,

29 Kasım- 02 Aralık 2018 tarihlerinde Susesi Luxury Resort, Antalya’da düzenlenecek olan 12.Ulusal Alkol ve Madde Bağımlılığı Kongresi’ne sizleri davet etmekten onur duyuyoruz.

Bu yılki kongre, Erenköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi AMATEM ve Sağlık Bilimleri Üniversitesi BAUMER (Bağımlılıkla Mücadele Uygulama ve Araştırma Merkezi) olarak düzenlediğimiz ilk kongre olması nedeniyle bizler için ayrı bir önem taşımaktadır. Çalışmalarımızı akademik ve bilimsel platformda yaptıklarımızla taçlandırmak ve ülkemiz psikiyatrisine daha fazla katkıda bulunabilmeyi hedefliyoruz. Bu heyecanla kongreyi bir bilgi şölenine dönüştürmek için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Bu yıl da ülkemizden ve yurtdışından katılacak seçkin bilim insanları alan ile ilgili en güncel bilgileri konferans, panel, kurs, tartışma toplantıları ve uydu sempozyumları ile gündeme taşıyacaklar. Ayrıca çeşitliliği hedeflediğimiz bu kongrede bağımlılık alanını ile ilişkili diğer bilim dallarından da değerli katılımcıları dinlemek, çok disiplinli yaklaşımda yeni ufuklar edinmek için bir fırsat olacaktır.

Bilimsel etkinliklerimizin yanı sıra birlikte olmanın keyfini yaşayacağımız sosyal aktivitelerin de olduğu güzel bir kongreyi hedefledik.

Bizler düzenleme kurulu olarak, katılımcılara farklı, verimli ve yeniliklerin olduğu bir program hazırlamak için yoğun bir şekilde çalışıyoruz.

Bizim için çok özel bu kongrede sizlerle birlikte olmaktan büyük mutluluk ve onur duyacağız.

Katılım ve destekleriniz için şimdiden teşekkür ederiz.

Kongremizde buluşmayı heyecanla bekliyoruz.

Düzenleme Komitesi adına,

Doç. Dr. Rabia BİLİCİ
Kongre Başkanı

ÖNEMLİ TARİHLER
  • Erken Kayıt:14 / 09 / 2018
  • Otel Giriş Tarihi:29 / 11 / 2018
  • Otel Çıkış Tarihi:02 / 12 / 2018

Panel ve konferans konu önerilerinizi bagimlilikkongresi2018@dmrturizm.com.tr
adresine 21 Eylül 2018 tarihine kadar gönderebilirsiniz.